www.1001her.cz • jen ty nejlepší a nejnovější hry pro všechny hráče!

máme pro vás připraveno více než 1000 online her nejen pro dívky, kluky a děti. U nás se zabaví každý :-)

Nápověda

Hraní her na našem webu je velice snadné. Ne všichni uživatelé jsou zkušení hráči, proto zde přinášíme nápovědu a rady, jak si užít co nejvíce zábavy.

Co potřebuji ke spuštění her?

K hraní her je nutný doplněk Adobe Flash. Doporučujeme mít nejnovější verzi.

Hra se načítá příliš pomalu, co s tím?

Rychlost načítání je závislá na vašem internetovém připojení. To bohužel nemůžeme nijak ovlivnit. Rychlost si můžeš změřit např. na www.dsl.cz. Pokud na naše stránky chodíte ze zahraničí, rychlost načítání může být pomalejší než v České republice.

Jak vypnout reklamy při načítání hry?

Pokud vás nebaví sledovat reklamy při načítání hry, tak je můžete jednoduše přeskočit. Stačí kliknout v pravém horním rohu reklamy na křížek, případně na nápis "Skip this Ad".

Jak přidat komentář ke hře?

Komentovat hry mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Nejprve se tedy zaregistrujte, přihlašte. V detailu hry je pak přístupný formulář pro komentování. Upozorňujeme, že nevhodné komentáře budou smazány (a účet zablokován).

Jak přidat hru ke svým Oblíbeným hrám?

V detailu hry stačí kliknout na odkaz "Přidat k oblíbeným hrám". Musíte být přihlášeni. Přístup k oblíbeným hrám je pak přes panel "Uživatel" a odkaz "Oblíbené hry".

Informace
Jak na online hry

Ovládání většiny flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíte jen s myší. Některé hry se hrají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily záhy po zveřejnění pluginu Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby uběhl vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.