www.1001her.cz • jen ty nejlepší a nejnovější hry pro všechny hráče!

máme pro vás připraveno více než 1000 online her nejen pro dívky, kluky a děti. U nás se zabaví každý :-)

Santa's Landing

Santa's Landing. Hra je z herní rubriky Akční hry, hrálo ji už 5 hráčů a na našem online webu se objevila 17.12. 2009. Můžeš ji Přidat k oblíbeným hrám.

Další hry na www.detskyklub.cz.


Další online hry




The Strangers 2Bloons Tower Defense 5Number HunterAmblik 2: RevokedPenguinzColor up HSM3MarblesHistorical Fashion Game #2Neon Race 2Smofls:HungryKloTRAMPLEMoney is ComingCubiKill 2Defend The PriestWood Crash
Informace
Jak na online hry

Ovládání většiny flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíte jen s myší. Některé hry se hrají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily záhy po zveřejnění pluginu Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby uběhl vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.